خرید کود کشاورزی در مشهد

خرید انواع کود کشاورزی در مشهد

استان خراسان رضوی با مساحت ۱۱۸٬۸۵۴ کیلومتر مربع بوده که از این نظر پنجمین استان بزرگ کشور می‌باشد. این استان به واسطه آب و هوای مناسب در تولید انواع محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای صاحب رتبه در کشور می‌باشد. خراسان در تولید گیلاس، زردچوبه، خربزه، طالبی، زعفران و آلو رتبه نخست، در تولید زرشک در جایگاه دوم، در تولید انار و پسته رتبه سوم و در تولید انگور و بادام رتبه چهارم را دارد. همچنین این استان محصولات دیگری مانند گندم، عدس، نخود، گردو، گوجه فرنگی، سیب زمینی، بادمجان، پیاز، زردآلو، هلو، سیب، گلابی و … تولید می‌کند. با توجه به این موارد، خراسان یکی از بزرگترین مصرف کنندگان انواع کود کشاورزی می‌باشد. در کل استان خراسان رضوی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی در کشور شمرده می‌شود.

از این جهت تامین و خرید انواع کود کشاورزی در خراسان رضوی و بخصوص خرید انواع کود در مشهد، موضوع مهمی در ذهن کشاورزان و به ویژه فروشگاه داران در زمینه کود و سم در استان خراسان رضوی می‌باشد. در این خصوص شرکت های زیادی اقدام به تولید، عرضه، فروش و خرید انواع کود کشاورزی در مشهد کرده‌اند، که یکی از این ها شرکت پارسیا کشت آویژه می‌باشد.

شرکت پارسیا کشت آویژه با هدف عرضه هرچه بهتر انواع نهاده‌های کشاورزی خصوصا انواع کود و سم در استان خراسان رضوی اقدام به همکاری با بسیاری از فروشگاه داران و کشاورزان محترم در این استان کرده است و تا این همکاری تا امروز استمرار داشته است. برای حضور پرقدرت در این زمینه شرکت پارسیا کشت با بهترین برندهای تولیدکننده کود و سم در کشور همکاری داشته تا محصولی درجه یک و معتبر به دست مشتریان عزیز در استان خراسان رضوی و مشهد برساند. با تامین نیاز های خود توسط شرکت پارسیا کشت آویژه، کود و سم مناسب در هنگام کاشت و داشت محصولات خود استفاده کنید تا در پایان، بهترین نتیجه را برداشت کنید.

 

برای برقراری ارتباط با شرکت پارسیا کشت آویژه می‌‎توانید از طریق راه های ارتباطی زیر استفاده کنید یا شماره تماس و نام خود را در باکس اطلاعات قرار دهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. 

 تلفن های تماس : 091570045980920700459209337159110

تلفن ثابت دفتر : 36627707-051

آدرس دفتر پخش : مشهد، بلوار اندیشه، اندیشه 36، ساختمان آپادانا، واحد 9 

آدرس فروشگاه اینترنتی : www.shop.parsiyakesht.ir

صفحه اینستاگرام : instagram.com/parsiya_kesht